Zavřít

Na základě rozhodnutí Krajské hygienické stanice pracoviště Děčín sdělujeme, že všichni zaměstnanci domu kultury jsou s okamžitou platností v karanténě.

Vzhledem k této skutečnosti jsme nuceni dům kultury uzavřít a zrušit všechny akce plánované do 26. 9. 2020. Akce budou přesunuty.

Další informace naleznete zde:

AKTUÁLNÍ INFORMACE K POVINNÉ KARANTÉNĚ

Dům kultury bude znovu otevřen od 29. 9. 2020

(Opatření se netýká Restaurace Střelnice. Ta zůstává v provozu.)

RUMBURSKÁ DĚTSKÁ BURZA

neděle 6. září 10:00 DK Střelnice 0 Kč

RUMBURSKÁ DĚTSKÁ BURZA
Vyrostly vaše děti z další velikosti? Opět vyklízíte skříně a třídíte hromady oblečení? Potřebujete prodat menší velikost a koupit větší? 
Přijďte na burzu dětského oblečení do Domu kultury Střelnice v Rumburku!
 
Kontaktní osoba: Andrea Bartůňková, tel. 776 583 348.
Zájemcům o prodej budou zaslány instrukce.
 
Vstup je zdarma, poplatek za prodej je 50 Kč.
Akce pro veřejnost se koná od 10.00 do 15.00 hodin.
 
Pro více informací hledejte událost na FB "Rumburská dětská burza" a pro pravidelné informace se přidejte ke skupině „Rumburské burzy“ - https://www.facebook.com/groups/1951575321588527/.
 
POZOR! V rámci akce se koná sbírka NEPOTŘEBNÉ PRO POTŘEBNÉ 
pro Sklad dětských věcí pro pěstouny v Dolní Poustevně. Darovat 
lze oblečení a boty pro děti a mládež od 0 do 18 let , hračky a praktické věci (sportovní vybavení, chůvičky, stoličky, knížky, helmy...). Potřebné 
jsou i krabice od banánů. Aktuální informace najdete na fcb - Sklad dětských věcí pro pěstouny - Ustecký kraj - Dolní Poustevna.
 
Na burzu navazuje promítání dětského filmu Trollové: Světové turné. Začátek v 15.00 hodin v kinosále domu kultury. 

TROLLOVÉ: SVĚTOVÉ TURNÉ

neděle 6. září 15:00 DK Střelnice - Kino 60 Kč

TROLLOVÉ: SVĚTOVÉ TURNÉ Hodnocení na Českosloveské filmové databázi

Animovaný / Dobrodružný / Komedie / Rodinný / Fantasy / Muzikál
USA, 2020, 91 min, DABING

Režie: Walt Dohrn
Scénář: Jonathan Aibel, Glenn Berger, Elizabeth Tippet
Hudba: Theodore Shapiro

Hrají: Anna Kendrick, Justin Timberlake, Sam Rockwell, Chance the Rapper, Anthony Ramos, Karan Soni, Flula Borg, Jamie Dornan, James Corden, Kunal Nayyar, Rachel Bloom, Charlyne Yi, Kenan Thompson, Kelly Clarkson, Mary J. Blige, Ron Funches, Ozzy Osbourne, Ester Dean, Walt Dohrn, George Clinton, Gustavo Dudamel, J Balvin..

Stoprocentně pozitivní trollí holka Poppy, která byla v úspěšném prvním díle pouhou princeznou, povýšila na královnu, ale naštěstí ji to nijak nepoznamenalo. Své zemi vládne tancem, zpěvem a levou zadní, protože tam, kde nejsou žádné potíže, je kralování brnkačka. Její svět by dál pohodově rotoval v popovém rytmu, kdyby jednoho krásného dne nepřišlo šokující odhalení – popoví Trollové nejsou jedinými obyvateli planety, žijí na ní další trollí kmeny, vyznávající různé hudební styly. Existují tedy i Techno Trollové, Country Trollové, nebo Rockoví Trollové. Těm vládne královna Bárbra, která upřednostňuje nejen trochu drsnější muziku, ale i agresivní představu, že rock je jediná správná muzika a že by měla hrát po celém kontinentu. Tohle už není problém, který by Poppy dokázala vyřešit vřelým objetím s písničkou. A proto se společně se svým největším kamarádem Větvíkem vydává na hudbyplnou pouť do neprobádaných končin, aby našla způsob, jak rockovou kolegyni zastavit, než svět ovládnou kytarové riffy. (CinemArt)


ŠTĚSTÍ JE KRÁSNÁ VĚC

neděle 6. září 17:30 DK Střelnice - Kino 130 Kč

ŠTĚSTÍ JE KRÁSNÁ VĚC Premiéra Hodnocení na Českosloveské filmové databázi

Komedie
Česko, 2020, 101 min

Režie: Jiří Diarmaid Novák
Scénář: Jaroslav Sauer
Kamera: Petr Hojda
Hudba: René Rypar

Hrají: Petra Hřebíčková, Karel Zima, Jan Dolanský, Marek Taclík, Ondřej Pavelka, Jiří Ployhar ml., Zdeněk Godla, Tomáš Jeřábek, Eva Leinweberová, Petr Vaněk, Markéta Hrubešová, Leoš Noha, David Novotný, Pavel Slabý, Petr Kotvald, Martin Písařík, Lukáš Příkazký, Michal Novotný, Réka Derzsiová, Ester Geislerová, Marek Adamczyk, Pavel Šimčík, Martina Babišová, Jaroslava Pokorná, Aleš Kaizner, Anna Jiřina Daňhelová, Olga Plojhar Bursíková, Roman Blumaier

Výhra balíku peněz v loterii člověku rozhodně změní život. Otázka je, jak...

Čenda s Janou nemají v životě na růžích ustláno. Oba jsou nezaměstnaní, Čenda má dluhy všude, kam se podívá, a nejčastější návštěvou u nich je exekutor. To ale změní farářem požehnaný loterijní tiket. Pohádková výhra 176 milionů korun otevírá dvojici dveře do velkého světa neomezených možností. Ale také ke spoustě nových kamarádů, kteří by si z výhry rádi ukrojili pořádný kus. A i když se to některým podaří a vztah téhle dvojice to nabourá, přece jen na konci zjistí, že největší výhrou v životě je láska... (Bioscop)


Kalendář kulturních akcí

«Září 2020»
Po Út St Čt So Ne
123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
282930

Doporučujeme

Partneři

DK Střelnice Rumburk Infocentrum Rumburk Infocentrum Varnsdorf Infocentrum Krásná Lípa Infocentrum Šluknov Infocentrum Šluknov

Přihlášení uživatele

Výběr události

Připravujeme

Přihlášení k newsletteru

Pokud chcete dostávat náš aktuální program na váš e-mail, vyplňte následující formulář:

 

Partneři