RUMBURSKÁ DĚTSKÁ BURZA - jaro 2023

neděle 19. února 10:00 DK Střelnice - Velký sál 0 Kč

RUMBURSKÁ DĚTSKÁ BURZA - jaro 2023
Vyrostly vaše děti z oblečení?
Potřebujete prodat menší velikost a koupit větší?
Vyklízíte skříně a třídíte hromady oblečení?
Přijďte na burzu dětského oblečení do Domu kultury Střelnice v Rumburku!
 
Prodej: neděle 19. 2. 2023 od 10:00 do 15:00 hodin
 
Vstupné: zdarma

Poplatek za prodej: 50 Kč
 
Kontaktní osoba: Andrea Bartůňková, tel.: 776 583 348

Místo konání: Dům kultury Střelnice Rumburk - velký sál (2. patro)
Zájemcům o prodej budou zaslány instrukce.
Pro více informací hledejte na FB událost "Rumburská dětská burza" nebo se přidejte ke skupině "Rumburské burzy".

!!!POZOR!!!
V rámci akce se koná sbírka NEPOTŘEBNÉ PRO POTŘEBNÉ pro Domov sv. Vincenta de Paul, azylový dům pro handicapované rodiče s dětmi v Dolním Podluží. Darovat lze potraviny, trvanlivé všeho druhu, potřeby do domácnosti, domácí drogerii (především prací prášky, mýdla atp.), sportovní potřeby pro děti i dospělé a další.
 

Na burzu navazuje od 15:00 hodin v kinosálu Domu kultury Střelnice (přízemí) promítání animovaného filmu pro děti "ZPÍVEJ 2" za zvýhodněné vstupné.


ZPÍVEJ 2 - zvýhodněné vstupné

neděle 19. února 15:00 DK Střelnice - Kino 60 Kč

ZPÍVEJ 2 - zvýhodněné vstupné Hodnocení na Českosloveské filmové databázi

Animovaný / Muzikál / Komedie / Rodinný
USA, dabing, 2021, 110 min

Režie: Garth Jennings, Christophe Lourdelet

Hrají: Taron Egerton, Scarlett Johansson, Reese Witherspoon, Matthew McConaughey, Adam Buxton, Garth Jennings, Tori Kelly, Nick Kroll, Halsey, Bono a další

Kdo chce říct, že v šoubyznysu skutečně prorazil, musí mít vlastní vystoupení v Redshore City, hlavním městě zábavy. Jenže tam to má pevně pod kontrolou nelítostný vlk Jimmy Crystal, bez jehož souhlasu nemůžete ve městě ani otevřít pusu, natož abyste zazpívali. Koalák Buster Moon (Matthew McConaughey) sice má ve svém týmu hvězdnou pěveckou sestavu, ale i tak je skoro jisté, že konkurz u Jimmyho Crystala skončí totálním krachem. A tak Buster totálně zariskuje a znuděnému Crystalovi slíbí, že když bude moci v jeho městě nazkoušet show, obsadí do ní největší žijící hudební legendu, lva Claye Callowaye (Bono).

Rezervace vstupenek je platná pouze 120 hodin (5 dní). Během této doby je třeba si rezervované vstupenky vyzvednout na některém z našich prodejních míst.  
Rezervované vstupenky jsou 30 minut před zahájením každého představení či kulturní akce automaticky systémem odstraněny.


BEZ KALHOT: POSLEDNÍ TANEC

neděle 19. února 17:30 DK Střelnice - Kino 130 Kč

BEZ KALHOT: POSLEDNÍ TANEC Premiéra Hodnocení na Českosloveské filmové databázi České titulky české titulky Přístupné od 15 let

Drama / Komedie 
USA, titulky, 2023, 107 min 

Režie: Steven Soderbergh 

Hrají: Channing Tatum, Salma Hayek, Gavin Spokes, Caitlin Gerard, Ayub Khan-Din, Ellen Marguerite Cullivan, Carmen Olivares a další 

"Magic" Mike Lane (Channing Tatum) se po delší pauze opět míří na scénu poté, co zkrachoval jeho podnikatelský záměr, kvůli němuž přišel na mizinu a začal vystupovat jako barman na Floridě. Mike se vydává do Londýna, kde ho, jak doufá, čeká poslední štace s bohatou ženou (Salma Hayek Pinault), která má pro něj neodolatelnou nabídku..., ale také vlastní tajný plán.

Rezervace vstupenek je platná pouze 120 hodin (5 dní). Během této doby je třeba si rezervované vstupenky vyzvednout na některém z našich prodejních míst.  
Rezervované vstupenky jsou 30 minut před zahájením každého představení či kulturní akce automaticky systémem odstraněny.


Dnešní program

15:00 - Kino
ÚŽASNÝ MAURIC

17:00 - Kino
MEDVÍDEK PÚ: KREV A MED

Kalendář kulturních akcí

«Únor 2023»
Po Út St Čt So Ne
12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728

Doporučujeme

Partneři

DK Střelnice Rumburk Infocentrum Rumburk Infocentrum Varnsdorf Infocentrum Krásná Lípa Infocentrum Šluknov Infocentrum Šluknov

Prohlášení o přístupnosti

Přihlášení uživatele

Výběr události

Připravujeme

Přihlášení k newsletteru

Pokud chcete dostávat náš aktuální program na váš e-mail, vyplňte následující formulář:

 

Partneři